Mary Alice Monroe

Mary Alice Monroe

12-lecie gubińskiego DKK.

Po wielu pandemicznych miesiącach i obostrzeniach spotkałyśmy się w pizzerii "Palmiarnia" z okazji 12-lecia naszego klubu i 75-lecia MBP. Tak jak bohaterki książki Mary Alice Monroe "Klub Książki" podzieliłyśmy się swoimi doświadczeniami ( niestety covidowymi też) i planami "czytelniczymi" na przyszłość.

A przed nami w sierpniu kolejna "Wyspa Literacka" ze Zbigniewem Zamachowskim i już myślimy nad jej organizacją. Ustaliłyśmy również plan dalszych spotkań klubu i listę lektur , które będziemy na nich omawiać. "Klub Książki" Mary Alice Monroe polecamy na wakacje, czyta się lekko, a historie pięciu czytających przyjaciółek, ich problemy i przemyślenia oraz ich dyskusje o książkach to przecież w jakimś sensie nasze klubowe spotkania. Lektura pokrzepiająca , napełniająca otuchą i wiarą w przyjaźń. Zachęcamy.

Ewa Dąbek

                           

Więcej w tej kategorii: « Katarzyna Enerlich Marcin Kącki »
Powrót na górę